Miért vannak emberek a bolygón? - Hellen
Miért vannak emberek a bolygón?

Miért vannak emberek a bolygón?

Share This
Régóta foglalkoztat minket, hogy miért is teremtették az istenek az embert. Számtalan elméletünk van, ám az igazságot illetően még mindig nem tudtak megegyezni a filozófusok. Egy athéni gondolkodókból álló társulat pályázatot hirdetett, melynek célja megtalálni a leghelytállóbb elméletet az emberek földi életével kapcsolatban. A versenyen továbbá kikötés az is, hogy a pályamű - mely lehet bármilyen formájú - bemutassa az alkotó gondolatait az emberiség jövőjéről is.

A versenyt meghirdetők szerint igen nagy számban érkeztek be kifogástalan és minőségi pályamunkák, díjazni viszont csak egy videót tudtak. Ez a videó egy igazán különleges történetet mesél el, az alkotók végtelen kreativitása magáért beszél.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Pages